Fiyatlandırma / İptal & İade Koşulları

-İçeriklerimiz için zaman zaman promosyonlar ve indirimler sunarız ve belirli içerikler, sadece belirli bir süre indirimli fiyatlardan sunulur. İçeriğin geçerli fiyatı, içerik satın almayı tamamladığınızda (ödeme anında) geçerli olan fiyattır. Hesabınızda oturum açtığınızda belirli bir içerik için sunulan fiyat, kayıtlı olmayan veya oturum açmamış olan kullanıcılara sunulan fiyattan farklı olabilir çünkü bazı promosyonlarımız yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir.
-Bir anlaşmazlık olması halinde Destek Ekibimiz sorunu çözmeye memnuniyetle yardımcı olur.
-Etkinliklerimizin sınırlı kontenjan sistemiyle organize edilmesinden dolayı kaydını kesinleştiren katılımcıların iptal veya iade şansı bulunmamaktadır.
-Ancak, MSE eğitim olarak müşterilerimize daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilmek adına, herhangi bir sebepten dolayı etkinliğe katılım sağlayamayacak müşterilerimizin etkinlik başlangıç saatinden en geç 72 saat önce tarafımıza bildirmeleri koşulu ile biletlerini açık bilete çevirerek aynı maddi değere sahip ve en geç 1 yıl içerisinde gerçekleşecek farklı bir etkinliğimizde kullanma hakkını müşterilerimize tanıyoruz.(Olağanüstü durumlarda, (Doğal afet, salgın, güvenlik tedbirleri ve kanun koyucuların orunlu kıldığı haller vb.) yaşanacak erteleme ve tarih değişikliklerinde ertelenen etkinliklere ait biletler yeni tarih için geçerli olacaktır. Bu hallerde biletler için iade işlemi uygulanmamaktadır.
-Online etkinliklerde dijital sertifikalarınız ücretsizdir.
-Dijital sertifikalarınız etkinlik bitiş tarihinden itibaren sitemizde doldurduğunuz form sonrası otomatik olarak üretilecektir.
-Dijital sertifikalarınız adınıza özel düzenlenmiş olup png. formatında tarafınıza iletilecektir.
-Basılı olarak almak istediğiniz sertifikalarınız biletinizi alırken belirttiğiniz ve doğruluğunu kabul ettiğiniz AD-SOYAD bilgilerinize göre hazırlanır ve yine belirttiğiniz adrese kargolanır. Sertifika baskı ücreti 10TL’dir.
-Kargonuz en geç 15 iş günü içerisinde ilgili kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerden MSE Eğitim sorumlu değildir. (Pandemi koşulları nedeni ile kargonuzun gönderimi esnasında gecikmeler yaşanabilir. Bu tarz özel durumlar karşısında ki anlayışınız için teşekkür ederiz.)
-Girmiş olduğunuz bilgilerde hata olması durumunda ikinci gönderimlerde yeniden basım ücreti (eğer yeniden basım gerektiren bir hata var ise) talep edilecek ve kargo müşteri ödemeli olarak gönderilecektir.
-Kargonuzun; Adreste bulunamama ya da sonrasında şubeden teslim alınmaması vb. gibi durumlardan ötürü geri dönmesi halinde, kargonuz 1 defaya mahsus olarak müşteri ödemeli şeklinde tekrar gönderilecektir.