Sıkça Sorulan Sorular

MSE atölyeleri eğitmenlere aittir, eğitmenler tarafından oluşturulur ve yönetilir. Videolar, slaytlar ve metinler içerebilen dersler, her bir MSE atölyesinin temelini oluşturur. Eğitmenler ayrıca öğrencilerin öğrenim deneyimine katkıda bulunmak için kaynaklar ve çeşitli pratik etkinlikleri ekleyebilirler. 

Sağ üst kısımda bulunan Kayıt seçeneğine tıklayın. Adınızı soyadınızı, e-posta adresinizi ve benzersiz şifrenizi girin, üyelik tipi ve branşınızı seçerek üyeliğinizi tamamlayın.
Üyelik kaydınızı tamamladıktan sonra dilediğiniz online atölyeyi seçerek sepetinize ekleyin.
Size en uygun ödeme tipini seçerek atölyeyi satın alın.
Keyfini çıkarın !

Evet. Dilerseniz kredi kartına taksitle dilerseniz havale/eft ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Derslerin kayıtlarına belirtilen süre boyunca ulaşıp, izleyebilirsiniz.

Yetişkin atölyelerine çocukları, çocuk atölyelerine yetişkinleri maalesef kabul edemiyoruz. Ancak zoom üzerinden canlı gerçekleşen çocuk atölyelerinde ebevenyler çocuklarına refakat edebilir.
 

Ücretli bir MSE atölyesini tamamladığınızda arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve potansiyel işverenlerinizle paylaşabileceğiniz bir bitirme sertifikası alırsınız!
 

Hayır. Ücretsiz atölyeler ve yalnızca pratik testleri içeren atölyelerde bitirme sertifikası sunulmaz.
 

Bitirme sertifikaları başarınızın bir göstergesidir ancak MSE Eğitim akredite bir kurum değildir. Bu nedenle, sertifikalar resmi akreditasyon amacıyla kullanılamaz.
Sertifikalar, başarılarınızı kolayca paylaşabilmeniz için .pdf veya .jpg dosyası olarak kaydedilebilir. Sertifikalar ayrıca Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden de paylaşılabilir.
 

Katıldığınız atölyenin tüm derslerini tamamladığınızda bitirme sertifikasının hazır olduğunu belirten bir bildirim görüntülenir. Bildirime tıkladığınızda bitirme sertifikanız indirmeye hazır olacaktır.
 

Bitirme sertifikanızı alabilmeniz için her dersin tamamlandı olarak işaretlenmesi ve varsa pratik testlerin tamamlanması gerekir. Her dersin ve ders öğesinin yanında onay işareti olduğundan ve tamamlandı olarak işaretlendiğinden emin olmak için ders oynatıcısında müfredatı dikkatlice kontrol edin.
 

Sertifikalar bir şablon kullanılarak oluşturulmuştur ve  sertifikaların formatının değiştirilmesi, görüntü eklenmesi mümkün değildir.